picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gadżety reklamowe z nadrukiem, poszukuję sklepu!

gadżety reklamowe z nadrukiem, poszukuję sklepu!

Podajcie mi namiary na sklep z tanimi gadżetami reklamowymi, bo nie wiem, do kogo ma się zgłosić po pomoc?

derbuś45

Posty: 1

 
Jeśli mamy bardzo duże wymagania to najlepiej się skontaktować z producentem gadżetów reklamowych, bo taka firma jest w stanie dostosować się do naszych potrzeb. Zrobią wszystko abyśmy byli zadowoleni z przedstawionej oferty. My właśnie takie podejście do biznesu bardzo potrzebujemy od sklepu.

radek

Posty: 7

 
Ilość gadżetów, jakie są w sprzedaży jest tak bardzo duża, że będąc na jednej z takich stron pogubiłem się, co mam zamówić. Wolę żeby to robili inni, bo ja się na tym nie znam. Gadżetów dużo i można byłoby większość z nich wykorzystać, ale są przecież ograniczenia budżetowe.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Według mnie najlepiej sprzedają się długopisy i smycze. Dlaczego tak się dzieje? Na pewno przez to, że te gadżety są tanie. Do tego takie gadżety są bardzo potrzebne, na co dzień, dlatego dobrze jest umieścić na nich własny nadruk. Reklama wtedy dobrze działa.

Jasio234

Posty: 2

 
Lubię zbierać takie gadżety jak idę na jakieś targi. Można mieć faktycznie coś ciekawego i to za darmo. Czy taka reklama działa? Trudno jest mi powiedzieć, bowiem to zależy od tego, czego poszukujemy i czy ta firma jest dla nas najlepsza.

łooho22

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o gadżety reklamowe od producenta to na https://spiroprint.pl/ macie wszystko, czego szukaliście. Ofert jest bardzo dużo i są podzielone na wiele różnych kategorii.

Yymyasui

Posty: 5

 
Jeśli mamy niezmiernie duże wymagania to najlepiej się skontaktować z producentem gadżetów reklamowych, bowiem taka firma jest w stanie dostosować się do naszych potrzeb. Zrobią wszystko abyśmy byli zadowoleni z przedstawionej oferty. My właśnie takie podejście do biznesu niezmiernie potrzebujemy od sklepu.

czartoryski56

Posty: 9

 
Dawniej myślałem, iż jeśli zamawiam tanie gadżety reklamowe to raczej nie będą dobrze wykonane. Zaryzykowałem i okazało się, iż niska cena wcale nie musi oznaczać, iż to będzie coś niesłychanie byle, którego.

Clono

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture