picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

naszyjniki choker, sklep online

naszyjniki choker, sklep online

Chce dla siebie zamówić srebrną bransoletę w dobrej cenie. Chodzi mi o srebro w najwyższej próbie. Znacie jakiś sklep online?

Kidi

Posty: 2

 
Najlepiej sprawdzić sobie ofertę ze sztywnymi bransoletami https://valerio.pl/sztywne-c-16_5_26.html i wtedy można dopiero zdecydować czy chcemy to kupować czy nie? Moda jest ważna, ale nie najważniejsza.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Kiedyś szukałam naszyjników z cyrkonami i dopiero w Internecie znalazłam to, czego potrzebowałam. Nie pamiętam już, jakie były ceny, ale byłam zadowolona, bo polecałam sklep również moim znajomym.

world061

Posty: 26

 
Nosiłam dawno temu po kilka sztywnych bransolet, niemniej jednak obecnie mało, kto je nosi. Może są modne, niemniej jednak akurat nie wśród osób, z którymi przebywam. Nie zawsze takie bransolety są praktyczne, dlatego zapewne dużo kobiet woli wybrać inne modele, jakie są w sprzedaży.

amrmas22

Posty: 9

 
Biżuteria to nie tylko coś dla kobiet. Mój mąż chciał krzyżyk męski i sobie taki kupił. W sklepie internetowym były różne modele krzyżyków od małych po rzeczywiście niezmiernie gigantyczne.

Bierny67

Posty: 4

 
Widziałam gdzieś bardzo duży wybór przywieszek reflexions, ale musze sprawdzić gdzie to było? Oczywiście mówię o robieniu zakupów przez Internet, bo uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich.

frustrus

Posty: 9

 
Z biżuterii to wiole oferty z naszyjnikami choker, albowiem najniezwyklej mi się podobają. Jeśli nie wiecie jak takie naszyjniki wyglądają to możecie sobie zbadać w Internecie. Jest ich niezmiernie sporo do wyboru i nie są wcale drogie.

Jasio234

Posty: 3

 
W intrenecie bez problemów można znaleźć oferty na bransoletkę celebrytkę, zatem pożądane byłoby sobie to sprawdzać. Do wyboru są różne bransoletki, zatem dopasowanie ich nie jest ciężkie. Wystarczy wszystko przejrzeć i dopasować, a wówczas nabędziemy piękną bransoletkę.

Serduszko4

Posty: 5

 
Nie za bardzo lubię nosić biżuterię, lecz kilka par srebrnych kolczyków mam, bowiem jestem na wszystko bardzo dobrze przygotowana. Nie wydaje na to dużo, bowiem zawsze poszukuję jakiś ofert promocyjnych i wtedy zamawiam.

Krowlo

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture