picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

listwy przypodłogowe, gdzie warto ?

listwy przypodłogowe, gdzie warto ?

Cześć, białe panele są dosyć niespotykane. Niestety boję się, że będę musiała codziennie myć podłogę, żeby nie było na nich widać brudu.

Fanatyk

Posty: 1

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a także sprawiają, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic szczególnego.

Yhajuse

Posty: 2

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

Oliner5

Posty: 2

 
Tak, niezwykle wielu osób zapomina, że trzeba je odpowiednio wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

namok

Posty: 2

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

Klara323

Posty: 4

 
To znakomity wybór. Panele Quick Step weselą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, albowiem są niesłychanie dobrze wykonane i spasowane.

nemiasty

Posty: 2

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

irek1981

Posty: 5

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na świetnie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, które listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

neimar10

Posty: 10

 
Jeśli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać stosowny materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeżeli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

TomekK

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture