picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sklep ogrodniczy online, znacie ?

sklep ogrodniczy online, znacie ?

Znacie jakiś sklep, który proponuje rośliny ogrodowe w sprzedaży wysyłkowej? Potrzebny mi ktoś, kto ma duży wybór roślin iglastych i liściastych. Chce, co nie, co zamówić do swojego ogrodu, natomiast nie do końca jeszcze wiem, co to ma być.

hamuś45

Posty: 2

 
W ogrodzie przerabiałem już inne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bo tak rzeczywiście zależne jest to od mnóstwo czynników. Ważne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym z trudem ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Lizusek45

Posty: 8

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bo zawsze można tam trafić na oferty, które są odpowiednie pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na inne nowości ogrodnicze.

Rouudee

Posty: 2

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina dzisiaj jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, ale naprawdę oferta była bardzo korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Kitas

Posty: 4

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

Acurano

Posty: 2

 
Polecam sosnę cesarini blue, jaka nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

Komuka

Posty: 3

 
W ogrodzie przerabiałem już różne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bo tak naprawdę zależne jest to od wielu czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

morssssik

Posty: 13

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, iż brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, wobec tego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, którą dostał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

090913123

Posty: 5

 
U mnie w paru miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś rzeczywiście bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się odszukać w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez kłopotów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

Adnidaaw

Posty: 3

 
Nabyłem sosna green twist sadzonki w sklepie https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-wejmutka-Green-Twist-Pa-C5/9322. Mnie ta roślina znakomicie pasuje do całości. Nabyłem jednego i jest centralnie posadzony. Przyjął się bez żadnych kłopotów. Stworzyłem mu należyte warunki i dałem nawozów. Polecam wszystkim ten sklep.

Klara323

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture