picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

byliny, szukam producenta!

byliny, szukam producenta!

Chce posadzić byliny, ale nie za bardzo wiem, jakie. Miałem już różne rośliny i co roku trzeba było do nich wracać. Nie chce mi się. Mam ogród, ale nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem siedzenia ciągłego przy nich.

Milenoss

Posty: 2

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

e_petelka

Posty: 9

 
W sprzedaży jest dużo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, zatem na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

Franuś34

Posty: 23

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

wiesław11

Posty: 19

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to olbrzymie ogrody, natomiast spędzają tam niezmiernie sporo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od bardzo dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

Grabow12

Posty: 6

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niesłychanie dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w niezmiernie przeróżnych odmianach. Roślina ma do paru cm wysokości.

Spirek

Posty: 5

 
Mam mały ogród zarówno poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie na nieszczęście nie stać.

johncena67

Posty: 15

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która naprawdę wie jak produkować rośliny. Wówczas można uzyskać jakość lecz i niskie ceny. Na tym wielu osobom zależy.

Fajae

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture