picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gabinet podologiczny w Warszawie, gdzie warto ?

gabinet podologiczny w Warszawie, gdzie warto ?

Poszukuję kogoś, kto zajmuje się fachowo podologią w Warszawie. Jeśli znacie specjalistę z dużym doświadczeniem, który jest w stanie mi pomóc to dajcie mi znać. Sprawa jest niezwykle pilna i zależy mi niezwykle na okresie.

Hinterrr

Posty: 1

 
Bez pomocy kogoś, kto obejrzy to fachowym okiem nie da się powiedzieć, co nam jest. Chodzimy do lekarza, albowiem jesteśmy chorzy, zatem trzeba też chodzić ze stopami do kogoś, kto na pewno będzie wiedział jak należy nam pomóc.

Warszawiak

Posty: 5

 
Zawsze jak chodzę do podologa to współczuje mu takiej pracy. To mało przyjemne zajmować się grzybicą stóp czy innymi problemami. To chyba trzeba lubić, bo u mnie to by nie przeszło. Na szczęście poważniejszych problemów ze stopami nie mam, bo staram się o nie bardzo skutecznie każdego dnia dbać. Wam też to polecam.

Wawa2014

Posty: 23

 
Są takie kłopoty ze stopami, jakie można samodzielnie rozwiązać. Mam szorstkie stopy i sama sobie radzę, ale jak miałam modzele to od razu poszłam z tym do specjalisty.

cinto

Posty: 7

 
Jeśli pojawia się coś na stopach, zaczynają swędzieć albo dzieje się coś nie tak z paznokciami to im szybciej pójdziemy do podologa w Warszawie tym lepiej dla nas i naszego zdrowia.

090913123

Posty: 3

 
Korzystamy z rodziną z gabinetu podologicznego w Warszawie, który ofertę ma tutaj https://podogabinet.pl. Pożądane byłoby tam sobie zajrzeć, aby wszystko niesłychanie dokładnie zbadać. Jest to propozycja faktycznie niesłychanie dobrze przygotowana i opisana. Sprawdźcie to sami.

edyta123

Posty: 15

 
Niby każdy winien być świadomy tego, iż trzeba iść do specjalistów, natomiast ja własnej mamy jakoś do tego przekonać nie mogę. Wie własne i sama chce sobie z odciskami radzić.

kusiciel45

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture