picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sprawdź numer telefonu, który serwis ?

sprawdź numer telefonu, który serwis ?

Znacie może jakiś serwis internetowy gdzie można będzie sprawdzić, kto dzwonił z UK? Nie mam nikogo w Anglii, a od dwóch dni kierunkowy z UK mi się wyświetla i nie wiem, kto to może się do mnie dobijać?

gargulek5

Posty: 2

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś znaczącego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Bez wątpienia stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

Grabow12

Posty: 6

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to możliwości na to, że otrzyma za to srogą karę są rzeczywiście niezmiernie olbrzymie.

Grabow12

Posty: 4

 
Dzięki internetowi można rzeczywiście w bezproblemowy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Sporo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bowiem w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne kłopoty finansowe.

miko_poz

Posty: 3

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to bardzo łatwe do zrobienia.

090913123

Posty: 4

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeżeli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

jajosz12

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture