picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

olx lubelskie samochody, szukam ?

olx lubelskie samochody, szukam ?

Cześć, czy znacie może firmę, która sprowadza auta z USA w Lublinie? Chcę kupić jakiś wyjątkowy model samochodu, który pozwoli mi się wyróżnić na ulicach. Dzięki za każdą radę.

korasek

Posty: 1

 
Tak, auta od Helwetów spełnią oczekiwania nawet najniezwyklej wymagających klientów. Niestety, niemniej jednak rzadko do nas coś od nich przyjeżdża. Ja kupowałem wielokrotnie auta z USA w Lublinie, niemniej jednak to specyficzne modele. Nie każdy musi je lubić.

cecyli2

Posty: 8

 
Ja też bardzo chętnie nabędę auto z Lublina. Jeśli ktoś jest chętny do sprzedaży swojego okazu, to będę bardzo wdzięczny. Chcę mieć coś od ręki, bowiem dojeżdżam daleko do pracy.

Dobre-czapunie

Posty: 8

 
Najlepsze ogłoszenia motoryzacyjne z Lublina odnajdziesz pod adresem: http://www.samochodylublin.pl. Mają sprawdzone auta w Lublinie, które przyjeżdżają tam nie tylko z okolicy, lecz również sporo krajów. Renomą wśród klientów radują się wozy z USA i Szwajcarii, które są świetnie wyposażone oraz zadbane.

Anonim.KuBa

Posty: 7

 
Ja też bardzo chętnie kupię auto z Lublina. Jeżeli ktoś jest chętny do sprzedaży swojego okazu, to będę niezwykle wdzięczny. Chcę mieć coś od ręki, bo dojeżdżam daleko do pracy.

zambott

Posty: 10

 
Ja nie mam dobrych doświadczeń z autami używanymi z Lublina. Nie ma tutaj dobrych komisów, a giełda samochodowa Lublin zionie pustkami. Pojedź do Warszawy, z pewnością wrócisz w nowych czterech kółkach :)

Yymyasui

Posty: 3

 
Warte uwagi są zarówno wozy marki KIA z Lublina na otomoto, zwłaszcza w kontekście aut terenowych. Model Sportage jest uznany poprzez fanów terenówek, którzy widzą w nim tanie w utrzymaniu i przyjemne w prowadzeniu cztery kółka. Sam jeżdżę już kolejną generacją – nie mam zamiaru zmieniać na coś innego :)

Klarka4545

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture